Klassieke adventskaarsenhouder met een moderne uitstraling. Kerstbomen en voet van hout met metalen buizen. Verlicht mooi met vier LED-lampjes en zorgt voor een fijne kerstsfeer. Een vanzelfsprekende kaars voor in huis, jaar na jaar. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 m, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 4 vervangbare E10 LED-lampjes.

| : | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 4 |
| Hoogte: | 17,5 cm |
| Lengte: | 43 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic, metaal |
| Productgewicht: | 0,88 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 656-87-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen