
| : | Antraciet |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 3,3W |
| Hoogte: | 10,5 cm |
| Lengte: | 10,5 cm |
| Diepte: | 11 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 680lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,76 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Op- En Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 97242 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen