Lichtsnoer met 160 warmwitte LED-lichtpunten die een sfeervol, warmwit licht geven. Dunne, groene, platte kabel die er netjes uitziet. Past perfect in uw kerstboom en kan zowel binnen als buiten gebruikt worden. De lichtpunten zijn verdeeld over 8 strengen, zodat u ze eenvoudig in de kerstboom kunt plaatsen. 10 cm afstand tussen de lichtpunten. Wordt geleverd met 5m aansluitkabel en transformator. Brandduur: 7000u.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 3,2W |
| Hoogte: | 2 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 96lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 590-86 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen