
| Kleur: | Goud |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Met afstandsbediening (inbegrepen) |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,01W |
| Hoogte: | 31 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Materiaal: | Kunststof, metaal |
| Productgewicht: | 0,3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 003-44 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen