Kerstboomsnoer met 360 LED-lampjes met een prachtig warm licht. De groene lus is ongeveer 2 meter hoog en bestaat uit 8 strengen die zich splitsen om een gelijkmatige verdeling van de LED's te creëren. Perfect voor uw kerstboom, zowel binnen als buiten. Wordt geleverd met 5m aansluitkabel en transformator. Brandduur: 7000u.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 5,7W |
| Hoogte: | 2 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 1900K |
| Productgewicht: | 0,46 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 594-13-1 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen