
| Kleur: | Chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Aantal lichtbronnen: | 8 |
| Hoogte: | 23 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Lengte: | 104 cm |
| Snoerlengte: | 117 cm |
| Materiaal: | zacht staal, glas |
| Productgewicht: | 2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 9448-8CC |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen