
| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Grond |
| Hoogte: | 35 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Diepte: | 15 cm |
| Lumen: | 10 |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,26 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 482-34 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen