
| Fitting: | GX53 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 6,5W |
| Hoogte: | 2,5 cm |
| Diameter: | 7,5 cm |
| Lumen: | 600 |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.013 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 347-98-1 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen