
| : | Koper |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 4W |
| Hoogte: | 218 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Lengte: | 137 cm |
| Snoerlengte: | 210 cm |
| Lumen: | 2520lm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Kelvin: | 2200K-3300K |
| Productgewicht: | 7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 74420/07/65 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen