Decoratief figuur in de vorm van een gezellige sneeuwpop op batterijen, met ledverlichting. Een mooie decoratie die de kerstsfeer in huis brengt. Werkt op 3 AAA-batterijen, niet inbegrepen.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,25W |
| Hoogte: | 25 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Diepte: | 9 cm |
| Materiaal: | Textiel |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,12 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 991-51 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen