
| : | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 0,3W |
| Hoogte: | 8 cm |
| Lengte: | 180 cm |
| Diepte: | 5 cm |
| Snoerlengte: | 30 cm |
| Materiaal: | Kunststof, metaal |
| Productgewicht: | 0,07 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 581-32 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen