
| : | Roze |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 0,5W |
| Hoogte: | 6 cm |
| Lengte: | 180 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Snoerlengte: | 30 cm |
| Materiaal: | Kunststof, metaal |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 581-33 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen