
| : | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 20 |
| Hoogte: | 12 cm |
| Lengte: | 180 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Snoerlengte: | 30 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 860-54 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen