
| : | Beige |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Watt: | 0,05W |
| Lengte: | 90 cm |
| Snoerlengte: | 30 cm |
| Materiaal: | Jute, metaal, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 2500K |
| Productgewicht: | 0,11 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 729-88 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen