
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 4,8W |
| Hoogte: | 30,5 cm |
| Breedte: | 5,7 cm |
| Lengte: | 25,3 cm |
| Snoerlengte: | 1 cm |
| Lumen: | 400lm |
| Materiaal: | AB's kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4099854388552 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen