
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 5,5W |
| Hoogte: | 28,5 cm |
| Lengte: | 21 cm |
| Diepte: | 5,5 cm |
| Lumen: | 130lm |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 0,21 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075747883 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen