
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 20W |
| Hoogte: | 47,6 cm |
| Lengte: | 45 cm |
| Diepte: | 18,8 cm |
| Lumen: | 1450lm |
| Materiaal: | Roestvrij staal, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3500K |
| Productgewicht: | 2,48 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7509212 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen