Witte kerstboom met een hoogte van 210 cm voor binnen en buiten. Prachtige kerstboom die een heerlijke kerstsfeer verspreidt. Bij deze spar kunt u de takhoek naar wens aanpassen, omdat er geen stop is. de takken.

| Kleur: | Wit |
| Verlichting kerstboom: | Zonder verlichting |
| Hoogte: | 210 cm |
| Breedte: | 130 cm |
| Diepte: | 130 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 6,64 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 607-70 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen