
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 6W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 40 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0,42 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 10922-01 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen