Traditionele houten kandelaar met fijne details. Dankzij de 7 lichtbronnen zorgt de kandelaar voor sfeervolle verlichting en een huiselijke kerstsfeer. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 7 vervangbare E10-lampen (34V).

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 39 cm |
| Lengte: | 43 cm |
| Diepte: | 6,5 cm |
| Snoerlengte: | 1,8 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0.7475 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 154-43-1 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen