
| : | Groente |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 55 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Glas, metaal, textiel |
| Productgewicht: | 1,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | B5005GR |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen