
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 2W |
| Hoogte: | 62 cm |
| Lengte: | 39 cm |
| Diepte: | 11,5 cm |
| Snoerlengte: | 1,8 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0.9235 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 110-68-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
zou misschien wel wat zwaarder metaal mogen hebben, iets sterker.