Kandelaar op batterijen met een klassieke vorm die dankzij de drie ledlampen prachtig licht verspreidt. Een kandelaar om dit naar voren te brengen; zodra het buiten donker begint te worden. Gemakkelijk te plaatsen in zowel ramen als op de muur. De kandelaar is opvouwbaar en daardoor eenvoudig op te bergen. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Vika is voorzien van een timerfunctie en brandt 6 uur, 18 uur uit, herhalend. Werkt op 2 AA-batterijen (niet inbegrepen). Brandduur ca. 50 uur.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Lichtbronnen: | Geïntegreerde led |
| Batterij: | Ja |
| Watt: | 0,09W |
| Hoogte: | 64 cm |
| Lengte: | 57 cm |
| Diepte: | 7,5 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0.572 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 139-07-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen