De Enedal kerstboom is 210 cm hoog en ongeveer 140 cm breed. Het is gemaakt met iets smallere naalden, wat een natuurlijker uiterlijk geeft. Deze zijn gemaakt van PE-materiaal, wat een goede keuze is voor het milieu. De takken zijn in lagen van verschillende dieptes gerangschikt, wat een prachtig aanzicht oplevert. Ze zijn met scharnieren aan de stam bevestigd en vouwen naar beneden zodra de boom in elkaar zit. Deze kerstboom is geschikt voor zowel binnen als buiten.

| Kleur: | Groente |
| Verlichting kerstboom: | Zonder verlichting |
| Hoogte: | 210 cm |
| Breedte: | 143 cm |
| Diepte: | 143 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 14,63 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-34 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen