Wassenkaars in de vorm van een sneeuwbal die een warm wit licht verspreidt. Het heeft een timerfunctie. Wanneer de schakelaar in de timermodus staat, blijft het licht 6 uur aan en 18 uur uit, dit herhaalt zich. Werkt op 1 meegeleverde CR2032-batterij. Brandduur ca. 80 uur.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,03W |
| Hoogte: | 9 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Materiaal: | Was |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0.2935 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 061-31 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen