De kerstboom van Narvik is 210 cm hoog en ongeveer 125 cm breed. Hij is gemaakt van RoHS- en Reach-goedgekeurd PVC en is stevig en vol. De takken van deze kerstboom zijn bovenaan permanent aan de stam bevestigd en zakken naar beneden wanneer de boom is gemonteerd. De kerstboom is geschikt voor zowel binnen als buiten.

| Kleur: | Groente |
| Verlichting kerstboom: | Zonder verlichting |
| Hoogte: | 210 cm |
| Diameter: | 125 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 14,8 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-16 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen