De kerstboom van Narvik is 210 cm hoog en ongeveer 125 cm breed. Het is gemaakt van Rohs- en Reach-goedgekeurd PVC en is dicht en mollig. De takken van deze kerstboom zijn met scharnieren vast aan de stam bevestigd en kunnen worden ingeklapt wanneer u de boom in elkaar zet. De kerstboom is geschikt voor zowel binnen als buiten. De boom heeft 300 LED-lichtbronnen die een goudkleurig, warmwit licht uitstralen.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Verlichting kerstboom: | Met verlichting |
| Lichtkleur: | Warmgeel Licht |
| Watt: | 3.2 |
| Hoogte: | 210 cm |
| Breedte: | 125 cm |
| Diepte: | 125 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 249 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2000K |
| Productgewicht: | 16,12 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-17 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen