Moderne Adventkandelaar in messingkleur, gemaakt van metaal. Versier het met Advent en Kerstmis, zet het voor het raam of op een fles. Wordt geleverd met 1,8 m zwart snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (24V).

| Kleur: | Messing |
| Fitting: | E10 |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 1.8 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 53 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Productgewicht: | 1,25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 150-90-1 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen