
| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Verlichting kerstboom: | Met verlichting |
| Watt: | 2.5 |
| Hoogte: | 180 cm |
| Breedte: | 106 cm |
| Diepte: | 106 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 193 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 4,21 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-08 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen