Prachtige kerstdecoratie in de vorm van een decoratief winterlandschap met kabelbaan, skiërs en een station met draaiende trein. Hij schittert prachtig in de sneeuw en op het station met kleine ledlampjes in verschillende kleuren. Versier voor advent en kerst en creëer een heerlijke kerstsfeer die past in zowel de kinderkamer als op een plank of dressoir. Voorzien van een timerfunctie, 6 uur aan, 18 uur uit, herhalend. Werkt op 3 AA-batterijen, niet inbegrepen.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,44W |
| Hoogte: | 24,5 cm |
| Lengte: | 23,5 cm |
| Diepte: | 21 cm |
| Materiaal: | Keramiek, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 992-56 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen