
| : | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Watt: | 0,04W |
| Hoogte: | 7,5 cm |
| Breedte: | 8,5 cm |
| Lengte: | 6 cm |
| Materiaal: | Porselein |
| Productgewicht: | 0,3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 581-56 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen